Звичайний лемур

        22 Июль 2012

звичайний лемур   Звичайний лемур — це ще один з видів лемурів (існують ще золотистий, мишачий, котячий та лемур вари). Звичайний лемур мешкає на острові Мадагаскар по всій його території — від вологих лісів до посушливих територій острова. Верхня частина зеленої крони джунглів — їх рідний дім. Хутро звичайного лемура має довгу шерсть та має червонувато-коричневий колір.

   Довжина тіла дорослої тварини звичайного лемура досягає  55 см, а довжина хвоста до 60 см, при цьому маса тіла не перевищує  5 кілограмів. Ці тварини добре лазять по деревах і, перестрибуючи з одного дерева на дерево, долають відстань до 8 метрів одним стрибком. Утримувати рівновагу їм допомагаєтакож  їх довгий хвіст. Перебуваючи на землі, звичайні лемури пересуваються на чотирьох кінцівках — це у них, треба сказати, теж таки досить добре виходить. Живуть сімейними зграями, що налічують до 12 особин.

звичайний лемур

   Раціон харчування звичайного лемура нічим не відрізняється від його побратимів лемурів інших видів і включає в себе листя, фрукти, квіти, а зрідка навіть комахи. В кінці літа або на початку осені в родині звичайних лемурів з’являється потомство. Зазвичай у самки народжується пара малюків. Наступні півроку самка буде годувати своє потомство, та доглядати за ним. Після закінчення цього терміну малюки потроху будуть звикати до самостійного життя. Тривалість життя звичайного лемура на волі близько 18 років, в неволі може бути і 25 років.

   Звичайний лемур занесений в Міжнародну Червону книгу. Найбільшою загрозою для їх існування є вирубка лісів. Але будемо сподіватися, що наші нащадки побачать цих прекрасних і дивовижних тварин — звичайних лемурів живими.

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Примати       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin