Землерийка

        14 Октябрь 2013

землерийка   Землерийка — це маленька тварина дуже схожа на мишу, але у неї довший ніс і гостріші зуби. Існує чотири види землерийок: домова, італійська, водяна та лісова. Найчисленніша — лісова землерийка. Її довжина всього 11 см, 5 см з яких хвіст. Поширена лісова землерийка на заході Європи. Віддає перевагу нічному способу життя і славиться своєю ненаситністю. У голодний період вона здатна навіть з’їсти свій послід.

землерийка

   Землерийка рухлива та  спритна, вона швидко бігає, а в разі необхідності і плаває. Характерна особливість тварини — гидкий запах. Тільки деякі хижі птахів, лелеки та змії не гребують ними.

   Домова землерийка має такі ж розміри, як і лісова, поширена по всій Європі, а також у Центральній Азії та Сибіру. Цікаво те, що батьківщиною цієї землерийки є Північна Африка. Просто дивно, як ця тварина пристосувалася до суворих північних умов.

землерийка

   Дуже схожа на перші два види, але значно менша (всього 4 см завдовжки) італійська землерийка. Найбільшою ж вважається водяна землерийка. Її довжина становить 12 см. Поширена тварина по території всієї Європи та місцями в Азії. На лапках у цього виду землерийки є особливі щетинки, які допомагають тварині швидко плавати.

землерийка

   Ненаситність землерийок просто вражає — вона не тільки їсть всіляких комах, черв’яків, дрібних ссавців та риб, але й може напасти на тварин, які більше її самої в 60 разів.

І зовсім короткий сюжет про землерийку на закінчення

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Комахоїдні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin