Єнот

        20 Октябрь 2012

єнот   Єнот — корінний мешканець Північної Америки. Зазвичай ці тварини селяться поблизу прісних водоймищ, де й знаходять собі їжу. В разі необхідності єноти можуть показати себе непоганими плавцями.

   Часто можна побачити, що єнот, перш ніж з’їсти, ретельно прополіскують рака або іншу здобич у воді (за це його й прозвали полоскуном). Такі дії швидше за все служать не стільки для того, щоб помити їжу, скільки для того щоб її вивчити. Єнот — тварина дуже допитлива. Він хапає своїми довгими пазуристими пальцями все, що йому зустрічається на шляху. Можливо, що у воді чутливість його пальців загострюється, і він краще вивчає предмет, який його зацікавив. А нам здається, що він миє свою здобич.

єнот

   Єноти також дуже винахідливі тварини. Незважаючи на те, що на них інтенсивно полюють, єноти не тільки примудряються виживати, але й зберігають популяцію, успішно розмножуючись. Самка приводить один раз на рік 4-5 малят. На сьогоднішній день єноти поширені практично по всій території Північної Америки.

єнот

    Єнота легко впізнати завдяки чорним кільцям на хвості та чорній масці навколо очей. Тварини ведуть одиночний нічний спосіб життя. Їдять все: комах, рибу, жаб, ракоподібних, яйця, а також рослинну їжу — фрукти, горіхи, жолуді.

 єнот

   Єноти, які живуть в південних регіонах, активні весь рік, а ті, що в північних — впадають у сплячку. Але такий стан єнота зимовою сплячкою можна назвати з натяжкою, оскільки температура тіла знижується не значно, а частота ударів серця не сильно сповільнюється. Швидше тварина в лігві просто переживає негоду.

   А ось як єнот може жити в міській квартирі, дивіться відео.

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin