Єгипетський аспид

        8 Март 2015

єгипетський аспид    Єгипетський аспид або гая. Ще древні єгиптяни обожнювали цю змію. Фараони носили зображення єгипетського аспида на головному уборі, що символізувало владу і могутність. Цих дуже отруйних змій єгиптяни вирощували разом зі своїми дітьми, і, що цікаво, змії не завдавали їм ні найменшої шкоди. Коли сідали обідати, батько родини плескав пару раз в долоні, і аспид виповзав зі свого укриття. Йому підносили змочений у вині та меді хліб, і змія із задоволенням їла. Єгиптяни вважали, що аспіди створені богами на благо людини, і вбивають вони тільки поганих і недостойних життя людей. До наших днів дійшло повір’я, що якщо вбити одного з подружжя аспідів, то другий  обов’язково знайде вбивцю і вкусить.

єгипетський аспид

   Єгипетський аспид може вирости довжиною більше 2 метрів, а окрас його дуже нагадує забарвлення очкової кобри. Мало того що від його укусу людина може померти менше ніж за півгодини, так він ще й плюється отрутою на відстань до 1.5 метра. Аспид ніколи не відступає, а відразу займає оборонну стійку подібно кобрі та злобно шипить.

єгипетський аспид

   Харчуються аспиди здебільшого мишами, тушканчиками, ящірками, жабами, а також, правда рідше, дрібними птахами.

єгипетський аспид

   Аспидів часто використовують у своїх виступах заклинателі змій. Ловлять їх просто і жорстоко. Засовують в нору аспида палицю, і коли той вчепиться зубами, різко витягують, заодно ламаючи зуби. Так роблять кілька разів, а вже знесилену боротьбою змію ловлять і доламують вцілілі зуби. Після цього спокійно виступають на базарі.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin