Ворона

        14 Апрель 2014

ворона   Ворон в Європі живе два види. Чорна ворона — заселяє західну частину, а на сході, включаючи Сибір, живуть сірі ворони. Для гніздування ворони обирають узлісся та переліски серед полів і лугів. Багато їх селиться і в містах, особливо це властиво сірій вороні. На відміну від граків ворони ніколи не селяться колоніями, а тільки парами. Створені пари залишаються вірними один одному на все життя. Гніздо вони обладнують високо на дереві з гілок та моху, а всередині вистилають сухою травою і шерстю.

ворона

   Зазвичай самка відкладає 4-6 яєць. Висиджуючи пташенят, мама-ворона може покинути гніздо тільки щоб з’їсти принесену самцем їжу або трохи політати для розминки крил. Через пару тижнів вилуплюються пташенята, яких ворона ще деякий час обігріває, а вже через тиждень носить їм корм разом із самцем. Всього лише через місяць пташенята підростають настільки, що готові до самостійного вильоту з гнізда.

ворона

   Ворони вважаються всеїдними, хоча віддають перевагу їжі тваринного походження — комахи, дрібні птахи, миші, ховрахи та інші гризуни, а також падаль. Ворони руйнують багато пташиних гнізд з метою поласувати яйцями. З рослинної їжі їдять зерно, плоди та інше.

ворона

   Ворона — птах дуже обережний і розумний. Знайти вороняче гніздо не так вже й  просто. Якщо ворона кричить і шумить поза гніздом, то в гнізді вона сидить сумирно і тихо. Пташенята також сумирні і тихі. Взимку ворони пристають до зграй граків або галок. Через це їх часто плутають з їх родичами.

   Про неабиякі розумові здібності ворони дивіться сюжет далі

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки:

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin