Ведмідь грізлі

        28 Декабрь 2012

грізлі   Ведмідь грізлі. Дивлячись на нього вперше можна подумати, що це звичайний бурий ведмідь. Але ж придивившись уважніше ви помітите, що грізлі набагато більший, сильніший та більш незграбний. Він набагато більше гімалайського ведмедя. Білий ведмідь, до речі, йому теж близький родич. Тварина може досягати ваги до 700кг, а довжина тіла складати до 4 метрів. З такими розмірами грізлі ще й входить до десятки найбільш лютих тварин нашої планети. Ведмідь має сильні щелепи та п’ятнадцятисантиметрові  кігті, за допомогою яких може розірвати людину за лічені секунди (хоча випадки нападу на людину були помічені вкрай рідко).

грізлі

   Мешкає ведмідь грізлі переважно на заході Канади та на Алясці. Незважаючи на те, що він є одним з найбільших північноамериканських хижаків в раціон його харчування входить переважно рослинна їжа. Також він любить мед диких бджіл, однак залізти за ним на дерево він може тільки в молодому віці. Запитаєте, як же грізлі потім  добуває собі ці ласощі? Все дуже просто — він валить дерево, а потім спокійно стоячи на землі, розоряє вулик. А ще грізлі вважається гарним рибалкою й легко перепливає широкі річки та водойми. Перед тим як лягти в сплячку ця тварина повинна набрати в середньому до 200кг жиру, щоб йому не довелося прокидатися взимку через голод.

грізлі

   Період спарювання у ведмедів грізлі проходить з травня по червень. Самці шукають самок по запаху, іноді на ці пошуки може піти 5-6 днів і самець так сильно захоплюється пошуками, що забуває навіть поїсти. Ведмежата народжуються приблизно з грудня по лютий місяць. Зазвичай число новонароджених грізлі не перевищує двох. Одне ведмежа після народження важить не більше 700 грам.

грізлі

   Середня тривалість життя ведмедя грізлі становить від 30 до 50 років. На даний момент популяція грізлі становить 50 000 особин. На території Аляски, на них дозволено полювання раз на чотири роки. Мисливці, які вже ходили на грізлі кажуть, що 95% всього полювання йде на вичікування звіра і 5% припадає на сильне відчуття страху.

   Про те як навіть маленький ведмедик грізлі може дати відсіч дорослій пумі пропоную вам, друзі, подивитися  відео

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin