Тхір

        24 Июль 2013

тхір   Тхір — це напрочуд спритна, швидка, розумна, хитра та разом з тим обережна тварина. За необхідності тхір вміє за себе постояти: він кусається і бризкає подібно скунсові гидкою рідиною, яка навіть собак збиває зі сліду. Бували випадки, коли цей маленький хижак нападав навіть на людей, особливо на дітей.

тхір

   Будучи близьким родичем норки, горностая і ласки, тхір водиться по всій Європі та Азії. У нас найбільш поширені тхір звичайний і степовий, останній занесений до Червоної книги. Живуть тхори в горах, лісах, полях, на рівнинах, але особливо часто зустрічаються неподалік від людських поселень. Це справжня біда для курників. За одну ніч тхір може задавити більше п’яти курок. Разом з тим він їсть щурів, мишей і навіть отруйних змій, на чиї укуси абсолютно не реагує. Якщо на полюванні тхору не пощастило, він не погребує і великими комахами або ще краще рибою, можуть навіть піти в їжу різні плоди та мед.

тхір

   Тхір має довжину близько 42 см, 16 з яких припадає на гарний пухнастий хвіст. Хутро тварини має чорно-бурий окрас, який з боків переходить у каштановий. Хоча у зв’язку з розведенням тхорів в неволі є і інші забарвлення. Над очима у нього жовто-білі плями.

тхір

   Взятих з нори молодих тхорів легко приручити. Деякі мисливці навіть використовують їх замість собак при полюванні на кроликів. Але з тхорами потрібно поводитися обережно, не забуваючи, що це дикий хижак.

   На гру собаки та тхора пропоную подивитися нижче

   Памятайте, тварини — творіння Божі!



        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin