Тасманійський диявол

        1 Май 2018

тасманійський диявол       Тасманійський диявол. Австралійський континент разом з оточуючими його островами дуже багатий різноманітністю сумчастих тварин. Деякі навіть жартують, що там і птахи сумчасті. Але ось хижаків серед них дуже мало. Сумчастий вовк, сумчаста куниця, сумчаста миша і сумчастий або тасманійський диявол про якого я розповім сьогодні, ось, мабуть, і весь перелік.

тасманійський диявол

Тварину дияволом не дарма назвали. Цей звір не просто хижак, а дійсно диявол у плоті. Він злий до сказу і навіть звуки які видає тасманійський диявол схожі на ревіння з якимось моторошним кашлем.

тасманійський диявол

Тасманійський диявол кремезний, міцної статури, весь чорний і тільки невеликі білі плями на боках, грудях та на огузку трохи надають нарядності зовнішньому вигляду. Непропорційно велика паща «оснащена» потужними щелепами. З їх допомогою тасманійський диявол може здолати навіть великого собаку, незважаючи на те, що його власні розміри не перевищують в довжину й одного метра і то разом з хвостом.

тасманійський диявол

В їжу тасманійського диявола йде будь-яка їжа з плоті — жаби, ящірки, щури, валабі і навіть папуги. З превеликим задоволенням хижак користується також  дарами моря, які виносять хвилі на берег. З цією метою сумчасті дияволи часто здійснюють прогулянки вздовж узбережжя.

Але вище переліченими тваринами раціон цих хижаків не обмежується. Чимало курників та кошар постраждало від набігів тасманійських дияволів. Курка або вівця для хижака просто делікатес. За це фермери цю тварину просто зненавиділи. Вони повсюди винищували хижака і досягли результату. Зараз тасманійські дияволи залишилися тільки в горах Тасманії. Хоча деякі натуралісти і переконані, що живуть вони також і в глухих місцях материка.

Приблизно в травні самка тасманійського диявола призводить чотирьох малюків. До вересня вони живуть в сумці матері, яка, як і у інших хижаків відкривається назад. У вересні маленькі дияволенята залишають сумку та живуть в гнізді, зробленому турботливою матір’ю. Малюки дуже активні — бігають, стрибають,  з задоволенням лазять по деревах, чого вже не можуть собі дозволити дорослі сумчасті дияволи.

    Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Сумчасті       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2018 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin