Такса

        28 Ноябрь 2014

такса    Такса. Напевно, немає людини, яка б з першого погляду не відрізнила таксу від всіх інших порід собак. Така собі «гусениця» на коротких ніжках і з витягнутою мордочкою зачаровує своїм незвичайним виглядом. Але в той же час вона одна з найкращих норних мисливських собак, нічим не поступається, скажімо фокстер’єру.

такса

    Історія такси йде в Стародавній Єгипет, про що свідчать наскальні малюнки. Ще тоді люди використовували їх на полюванні. І сьогодні такса прекрасно працює в норі по борсукові, лисиці, єнотові. Мало того її часто використовують і як гончу собаку. Вона добре може гнати зайця, косулю, лисицю і навіть кабана. Вона дуже добре переслідує звіра голосом. Єдиний недолік, коли лежить  глибокий сніг, короткі ноги такси не дозволяють їй це робити.

такса

    З великим задоволенням таксу тримають і як домашнього улюбленця. Вона зовсім невибаглива при проживанні в квартирі, ласкава і розумна. Що важливо, дуже любить дітей.

    Сьогодні такс класифікують за типом шерсті — довгошерсті, гладкошерсті і жорсткошерсті, а також за розміром — стандартні, карликові та кролячі такси. Шляхом найскладніших розрахунків приходимо до результату — всього 9 видів такс.

такса

    І ще в однієї функції придумав використовувати таксу один кмітливий підприємець. Враховуючи те, що за своєю природою ця порода собак невеликого зросту і абсолютно не боїться замкнутого простору, він почав її використовувати … для прокладки електропроводки під підвісними стелями. Робить це такса набагато швидше самих передових технічних пристосувань і технологій. Ось як.

    У будь-якому випадку при виборі собаки потрібно слухати тільки своє серце, адже ви обираєте друга.

І на закінчення трохи позитиву за участю такси

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin