Сумчаста куниця

        20 Апрель 2018

сумчаста куниця   Сумчаста куниця разом з сумчастим вовком та дияволом — є справжні сумчасті хижаки Австралії. Чому справжні? Та тому що всі інші сумчасті тварини, якщо і з’їдять кого-небудь в шерсті або в пір’ї, то це скоріше в силу своєї всеїдності, а не по необхідності. Інша справа хижак, плоть — це його основна їжа.

сумчаста куниця

Отже, ближче до теми. Сумчаста куниця подібно леопардові або гепарду вся вкрита плямами. Правда плями не чорні, а білі на сірому або бурому фоні. В іншому ж вона дійсно схожа на нашу куницю. Живуть сумчасті куниці переважно на деревах.

сумчаста куниця

Сумчастих куниць іноді ще називають «тубільними котами». Вони безстрашні і навіть в деякому сенсі кровожерливі. Сумчасті куниці полюють практично на все що рухається. Комахи, ящірки, миші, щури, птахи, кролики і навіть молоді валабі — ніхто не може почувати себе в безпеці, коли «місцевий кіт» виходить на полювання.

сумчаста куниця

Нерідко меню сумчастої куниці поповнюють і домашні кури. Але місцеві фермери прощають їм це та навіть часто приручають. Приручені сумчасті куниці з лихвою замінюють кішок за частиною лову мишей та щурів. Винищують гризунів вони настільки ефективно, що їм просто гріх не пробачити такі дрібні витівки, як задавлена ​​курка.

Цікава особливість є у сумчастої куниці. Справа в тому, що поки не підійде час народжувати, сумки у неї немає. А ось коли час підходить, то і сумка з’являється. Сумка готова прийняти шістьох дитинчат (за кількістю сосків), але їх народжується зазвичай набагато більше. Іноді у сумчастої куниці буває до 24 крихіток. Всі хто не встигають дістатися першим до соска, гинуть. Так що боротьба за існування у сумчастих куниць починається вже в момент народження. І ще, у цієї тварини найкоротший період вагітності серед ссавців і триває всього 11 днів.

   Невеликий відеосюжет про сумчасту куницю закінчить моє оповідання

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Сумчасті       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2018 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin