Суматранський носоріг

        15 Июль 2012

суматранський носоріг   Суматранський носоріг — ще один представник носорогів. Про білого та чорного африканських носорогів я вже писав у попередніх статтях, кому кому цікаво можете пройти по посиланнях. Тепер же поговоримо про азіатських, і зокрема про суматранського носорога (є ще індійський і яванський). Це самий маленький і на жаль майже самий малочисленний представник носорогів. Його вага зазвичай становить близько 1,5 тонни, хоча іноді бувають і переростки. Передній ріг має довжину всього 15-25 см, а задній практично не виражений і тільки маленький горбик на черепі нагадує про його присутність.

суматранський носоріг

   Вчені схиляються до думки, що суматранський носоріг — це найдавніший живий носоріг. Малюк суматранського носорога народжується з густою шерстю (як вимерлі шерстисті носороги), і лише з часом ця шерсть стає більш рідкою і практично непомітною на тілі. Густою вона залишається  лише на вухах.

суматранський носоріг

   Харчуються суматранські носороги молодими пагонами бамбука, чагарників та іншою рослинністю. Це повністю травоїдна дика тварина. Активність суматранські носороги зазвичай виявляють вранці і ввечері, вдень — в залежності від погоди.

суматранський носоріг

   У взаєминах з людиною суматранський носоріг не уник  долі своїх родичів. Його також нещадно винищували через його ріг, якому приписують цілющі властивості. І ціна в 30 тис. доларів за кілограм рогів багатьох штовхає на незаконний відстріл ції екзотичної вимираючої  тварини. На сьогоднішній день  живих залишилося менше 300 особин суматранського носорога, причому розкидані вони по досить таки великій території, через що парування відбувається рідко, а відповідно і не з’являється потомство в достатній кількості. Людина повинна докласти більше ніж максимум зусиль, щоб не втратити цей вид. Суматранський носоріг, як втім, і всі тварини, живе на планеті Земля і ми не повинні позбавляти його цього права.

   І на закінчення невелике відео з життя суматранського носорога

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin