Спанієль

        12 Апрель 2014

спанієль   Спанієль — це цілий ряд порід собак, що об’єднані загальною назвою і відповідно загальними характеристиками як зовнішніми, так і за характером собаки (подібно до вівчарок). На сьогоднішній день існує безліч порід спанієлів.

 

спанієль

 Наведу перелік найпоширеніших спанієлів по групах:

       — Великі — английский спінгер спанієль, ірландський водяний спанієль, вельш-спінгер спанієль;

       — Середні: філд-спанієль, английский кокер-спанієль, кламбер-спанієль;

       — Декоративні спанієлі — кінг-чарльз-спанієль, кавалер-кінг-чарльз-спанієль.

   Всі ці чудові собаки відрізняються один від одного і звичками, і мастю, і розмірами, але у них є і багато спільного. Про відмінності та особливості кожної породи спанієлів я розповім, друзі, в окремих статтях, а от про спільне для всіх порід, читайте далі.

спанієль

   Отже, історія цих милих тварин, як і багатьох інших собак, починається в  далекому минулому. Ще в стародавній Греції згадуються собаки з довгими висячими вухами (невід’ємна ознака спанієля), яких використовували на соколиному полюванні. Звідти вони більш за все  потрапили до Іспанії, звідки й почався розвиток порід. Навіть назва «спанієль» частково підтверджує цю думку вчених. Хіба не співзвучні слова Еспаньола (Іспанія) і спанієль. Незабаром спанієлі потрапили до Англії, а потім і до Франції, де вони цінувалися дуже і дуже високо. Спанієлі були незамінними помічниками на полюванні, і маючи добру вдачу, ставали ще й улюбленцями придворних панянок.

спанієль

   І сьогодні спанієль користується великим попитом у мисливців, особливо тих, хто любить полювання на качку і інших водоплавних птахів. Не меншим успіхом тварини користуються і у тих, хто ніколи на полюванні не був і заводить собі собаку лише як друга. Якщо ви зупинили свій вибір саме на породі спанієлів, то, перш за все, проаналізуйте, з якою метою ви його берете, тому що багато порід потребують, щоб їх багато вигулювали, а ще краще брали на полювання, де вони повністю можуть розкрити свої здібності.

   А ось як спанієль може рибалити, дивіться на відео

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin