Сови

        22 Ноябрь 2014

сова   Сову за нечутний політ, здатність бачити в темряві, гострий слух, миттєву реакцію прозвали пернатою кішкою. М’яке, пухнасте оперення, по-особливому вигнуте пір’я приглушує шурхіт її крил. До того ж більшість цих птахів мають природний локатор, важлива деталь якого, сплюснута голова з боку дзьоба. Варто їй зачути найменший шурхіт, і навіть в непроглядній пітьмі жертва буде виявлена та спіймана. Бачити в темряві дають можливість величезні очі, а здатність повертати голову у вертикальній площині на 270 градусів, а в горизонтальній — на 180 дозволяє оглядати все навколо себе.

сова

    Сова — це яскраво виражений хижак, причому дуже корисний. Вона знищує масу гризунів — мишей, полівок, ховрахів, хом’яків, щурів  та багатьох інших. Сови бувають досить різні як за розмірами, так і за способом життя. Всього ж їх існує понад 150 видів. Найкориснішою для людини вважають сіру сову — справжній винищувач мишей.

сова

    Поширені ці цікаві птахи практично в усьому світі. Живуть вони в лісах, горах, пустелях і навіть в тундрі живе біла сова. І якщо птах-секретар вважається символом ділової людини, то сова — символ мудреця.

сова

    Маленькі сови живуть близько 20 років, а великі — пугачі в неволі доживали до 68 років. Найпоширеніші — це вухата, болотна, біла і сіра сови, а також пугач. Більш детально кожну з них я опишу в наступних своїх публікаціях.

   І в кінці прикольні сови під прикольну музику

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin