Собака дінго

        11 Май 2014

дінго   Дика собака дінго водиться в лісах та степах Австралії. Вчені вважають, що собака дінго — єдина не властива цьому континенту тварина. Більшість з них схиляються до думки, що цей хижак є звичайною здичавілою собакою, завезеною першими колоністами. І поки вчені сперечаються, собака дінго заповнила відсутню нішу хижаків в Австралії. Адже туди завезли не тільки собак, але й багато інших тварин, у яких на цьому материку немає природних ворогів, наприклад, кролика.

дінго

   Собака дінго величиною з середню вівчарку. Тіло у тварини присаджене, голова велика з тупою мордою. Стоячі вуха закруглені на кінцях. Ноги короткі, а шерсть не сильно густа і має блідо — рудий окрас. Собака дінго — заклятий ворог домашніх тварин. Тварина часто нападає на овечі стада, і тому місцеві жителі ведуть з ними непримиренну боротьбу. Але навчена гірким досвідом, собака дінго уникає людей.

дінго

   Своїми звичками та способом життя собака дінго швидше нагадує лисицю або шакала, але ніяк не вовка. Вдень ці тварини, зазвичай, ховаються, а вночі виходять невеликими зграями на полювання.

дінго

   Тривалий час вважалося, що собаку дінго неможливо приручити. Але потім з’ясувалося , що вони досить легко одомашнюються і навіть починають гавкати по-собачому, в той час як їхні дикі родичі тільки виють і видають звуки на зразок шакалів.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin