Славки

        22 Апрель 2018

славки   Славки — славні маленькі пташки. Їх рід налічує більше десятка видів. Вага найбільшої з них — яструбина (у, яка назва страшна), всього тридцять грамів. А ось найменша — вертка славка, важить не більше десяти грамів. На зображенні зліва можете подивитися на найпоширеніших в наших краях славок (зверху вниз — сіра, садова та яструбина) та ще про одну — кропив’янку, я вже писав раніше.

Всі вони витончені, стрункі і найголовніше дуже дружні пташки. Самець і самка все роблять разом — разом будують гніздо, разом висиджують яйця, разом годують пташенят. Гнізда будують низько над землею, лише якихось 20-30 см. Основний корм славок — дрібні комахи, яких птахи спритно збирають як на деревах, так і на землі.

славки

Співають славки неголосно, але іноді в їх пісню вкрадається гучний свист. По цьому свисту в основному і можна відрізнити славок одну від одної за видами. Зовні ж вони часто бувають дуже схожі, та й розгледіти таку крихту не просто.

Хоча славки і вважаються лісовими птахами, та часто можуть мешкати і в садах, парках або скверах. Але не дивлячись на це вони залишаються дуже полохливими. Проста цікавість необережної людини може відлякати славок навіть від вже висидженої кладки. Так що перш ніж вам захочеться подивитися на кладку маленької пташки, подумайте, чи варто це робити.

славки

Якщо ж славок ніхто не відлякує від гнізда, то вони благополучно виводять пташенят та  летять на зиму в теплі краї, щоб знову повернутися ранньою весною і допомагати в боротьбі зі шкідливими комахами.

І на закінчення пропоную подивитися відеоролик про славок

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи      

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2018 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin