Скунс

        16 Октябрь 2012

скунс   Скунс — так називають невелику тварину, яка живе неподалік Гудзонської затоки. Довжиною скунс всього близько 40 см і має блискуче чорне хутро з поздовжніми білими смугами. Мешкає тварина в прибережних заростях та скелястих місцевостях. Скунси не вміють ходити, а пересуваються стрибками, відкопиливши хвіст в сторону. У скунса немає іншого способу захисту, крім як підхвостові залози зі страшно смердючою рідиною. І цього тварині вистачає. Зустрівши ворога, скунс спокійно зупиняється, обертається задом і, піднявши хвіст, бризкає своєї бридкої рідиною. Його запах настільки сильний і неприємний, що ніхто не витримує довше декількох секунд.

скунс

   Друзі, можете собі уявити — забризканий скунсом одяг, може смердіти до п’яти місяців, навіть якщо його випрати і вичистити. Один чоловік убив скунса у себе в саду і закопав там же в землю. Навіть через рік поблизу цього місця був чутний неприємний запах.

скунс

   Деякі досвідчені мисливці вміють, якимось чином ловити скунсів, потім видаляти їх «зброю». Після такої процедури скунси  легко приручаються і навіть стають прекрасними друзями, як кішка або морська свинка.

скунс

   Хутро скунса досить високо цінується. Але завдяки його пахучим залозам, видобуток хутра справа клопітка і невдячна. Тому зникнення скунсу поки не загрожує.

    А зараз можете просто подивитися відеосюжет про домашнього  скунса

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin