Сенбернар

        4 Август 2012

сенбернар   Сенбернар — одна з найбільших, якщо не сама найбільша, собака. Вага сенбернара може досягати 100 кілограмової позначки і навіть перевищувати її. Зріст дорослого кобеля становить 70-80 см. Але при таких значних розмірах у цій чудовій собаці немає ні краплі агресії. Сенбернар — справжній джентльмен. Без причини він не те що нікого не образить, але навіть голосу не подасть.

сенбернар

   Я, друзі, коли чую слово сенбернар, відразу згадую фільм «Бетховен». Ви знаєте, там хоч і в гумористичній, прикрашеній формі, але дуже добре показаний характер сенбернара. Одна неточність — він в реальному житті більш флегматичніший.

сенбернар

   Трохи історії. Коріння сенбернара йдуть далеко — аж до тибетського мастифа, який дав початок багатьом породам вівчарок. А ім’я своє сенбернар отримав від монаха Бернара або вірніше монастиря побудованого в його честь (святого Бернара), розташованого в Альпах. Монахи використовували сенбернарів для порятунку людей, котрі потрапили в лавину, покладаючись на надзвичайно розвинений нюх цих собак. Сенбернар здатний відчути людину за 300-400 метрів і до 2 метрів під снігом. Є й знаменитість серед цієї породи — сенбернар на прізвисько Баррі. За свідченнями, що дійшли до наших днів, він за своє життя врятував 40 людей зі снігових лавин. Серед цих врятованих була навіть маленька дівчинка, яку Баррі виніс на собі до людей.

сенбернар

   Цей історичний факт як найкраще показує характер сенбернара. Відданість та слухняність у крові цих велетнів. Кращою няньки для дітей просто не знайти. Один тільки вид сенбернара відіб’є бажання зловмиснику заподіяти шкоду тому, кого любить і охороняє ця собака.

   Але при всіх достоїнствах сенбернара, його великі розміри викликають труднощі при утриманні. По-перше, це стосується бажаючих утримувати сенбернара в квартирі, його потрібно щодня вигулювати не менш трьох годин і після цього ретельно вичісувати, інакше шерсть заповнить всю квартиру. По-друге, його розміри вимагають відповідного раціону. Відразу ж вирішіть для себе, — чи готові ви до цього. Якщо ви все ж вирішили, що готові, то сенбернар вам буде кращим другом і захисником.

   Якщо у вас є ще 3 хвилини вільного часу, подивіться позитив про сенбернара і одночасно послухайте приємну музику Чингісхана.

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin