Рідлея

        1 Октябрь 2017

рідлея   Рідлея або рідлі — морська черепаха з досить агресивним характером. Коли її витягують з води, рідлея показує весь свій норовливий характер, адже їй все одно, що кусати — руку чи весло. Чимало неприємностей черепахи доставляють і тим, хто їх ловлять.

рідлея

Вченим, які вивчають життя черепах, рідлея також загадала загадку, яку майже неможливо розгадати. Дуже довгий час вони не могли знайти місце її розмноження. Ніхто не міг знайти не те що місце яйцекладки, але навіть «вагітних» самок рідлея. Мало того і маленьких черепашок ніхто не бачив. Можливо  їх лелека приносить? Жарт звичайно, але …

рідлея

Спантеличені, вчені вже навіть схилялися до думки, що рідлі — це гібрид логерхедів та супових черепах. Але раптом, при самих несподіваних обставинах, місце кладки було виявлене. І сталося це так. На мисі Кеннеді готували космічний політ Карпентера і Скотта. Численні співробітники працювали вдень і вночі. І ось одного разу вночі в світло ліхтарів потрапили дванадцять черепах, які, не звертаючи жодної уваги на людей, робили свою справу — відкладали яйця в пісок. Це саме і були рідлі.

рідлея

Весь цей час жоден самець рідлея не з’явивсяся на березі. Всі вони найімовірніше чекали своїх подруг в воді неподалік. Можливо, самці рідлея так за все життя і не залишають водної стихії.

Так і плавають черепахи від місць «постійного проживання» до місць гніздування іноді на відстані понад 2000 км. Причому гарантії, що їх потомство виживе, немає ніякої. Єноти, змії, оцелоти, ягуари, та й бродячі собаки, а то і люди полюють за черепашачими яйцями, не дивлячись на те, що це рідлея.

   На маленьких черепашок рідлея можете подивитися в ролику

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin