Риба

        9 Январь 2016

риба-молот    «Якщо порахувати всі книги, статті та розповіді про риб, — сказав ще в позаминулому столітті Рубакін — досить відомий знавець книг, — то їх виявиться, ймовірно, лише трохи менше ніж самих риб».

риба-вітрильник

   Риба привертала увагу людини вже з найдавніших часів. І недивно — адже, риба була однією з головних складових раціону людини. Стає зрозумілим, чому зображення риб зустрічається вже в найперших  примітивних творах мистецтва — малюнках первісної людини. І пізніше ми бачимо їх зображення у всіх відомих нам стародавніх народів.

тропічна риба

   Дуже давно почалося  вивчення риби. До наших днів дійшли свідчення того, що цим займався, наприклад, вчений античного світу Аристотель, а він, як ви знаєте, жив ще в IV столітті до н.е. І сьогодні вчені всього світу вивчають світ риб. А по-іншому і бути не може. Ви ж не будете заперечувати того, що зловити рибу, не знаючи де вона живе, чим харчується, коли харчується ц просто неможливо. Про ці прописні істини вам скаже будь-який рибалка, будь то любитель або професіонал.

окунь

   Ця стаття — початок нової рубрики про рибу та рибалку, сподіваюся, Вам буде цікаво. І не можу не нагадати на завершення, що риба — це частина тваринного світу, і її потрібно берегти. Браконьєрство в рибній ловлі не менш страшне, ніж браконьєрство на полюванні.

  Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Риба та рибалка       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2016 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin