Регдол

        17 Май 2012

регдол   Друзі, скажіть чесно, вам подобаються м’які іграшки? Мені, скажімо, подобаються, причому, чим м’якше і пухнастіше, тим більше. Так от, коли ви візьмете на руки кішку породи регдол, перший час вам буде здаватись, що в руках м’яка, пухнаста і податлива іграшка. Навіть коли ви зрозумієте, що тримаєте в руках живу істоту, регдол вселить вам своєю розслабленістю впевненість, що в ньому зовсім немає кісток, що він така собі «тряпічна лялька» (до речі, саме так перекладається слово регдол) і готова прийняти будь-яке положення, яке тільки вам заманеться. Таким умінням не володіє більше жодна порода кішок в світі. Хочу також попередити — ні в якому разі не можна кидати  тварину з висоти, вона впаде і боляче вдариться. Це ще одна особливість цієї  кішки — регдол не вміє перевертатися в повітрі, як це роблять всі інші кішки, щоб стати на ноги.

регдол

   З приводу походження регдола більшість сходиться на думці, що виникла ця порода в США в середині 1960-х, але розходяться з приводу предків. Одні стверджують що регдол — це потомок персицької та ангорської кішок, інші, що бірманської. Ну то й що, поки вони сперечаються, ми будемо насолоджуватися спілкуванням з цим милим творінням.

регдол

   Якщо ви заведете регдола, то ніколи про це не пошкодуєте. Ця ласкава, тиха істота просто полонить вас своєю любов’ю і відданістю. Ваша дитина буде витворяти з регдолом неможливі, здавалося б, трюки, а він буде мовчки потурати, і навіть не подумає захищатися. Існує навіть думка, що регдоли не чутливі до болю. Повірте, це не так. Кішка все відчуває, але буде терпіти за ради вашої любові. Беззахисність регдола просто розчулює.

регдол

   Регдола  досить просто утримувати в квартирі. У нього дуже м’яке хутро і при цьому не линяє, хоча вимагає постійного догляду. Найважче регдол переносить самотність. Очі його втрачають блиск, і сам він якось знічується. Тому, якщо ви за якихось обставин довго будете відсутні поруч, цим ви заподієте регдолові страждання. Цього не станеться якщо в будинку живуть інші тварини, які можуть регдолові скласти компанію.

   І завжди пам’ятайте істину — кішка буде любити вас рівно настільки, наскільки ви любите її. Кішка не людина, її не можна обдурити.

   Як завжди на прощання невеликий відеоролик про регдола

   Памятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Домашні кішки       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin