Пуделі

        13 Май 2012

великий пудель

великий пудель

   Як ви думаєте, звідки взялася порода пудель? Не можете відразу відповісти? Я вам підкажу. В якій країні елегантність зведена в культ? Ну, звичайно ж у Франції. Звідти й походить наш елегантний пудель. Заради справедливості треба сказати, що спочатку ця порода собак використовувалася як мисливська при полюванні на качок, про що і говорить його назва.

середній пудель

середній пудель

   Предки ж пуделя корінням йдуть в Африку, звідки були завезені на Піренейський півострів. Там їх нібито схрестили з португальською водяною собакою і в результаті … красень пудель.

   Зараз же ми знаємо пуделів як декоративних собак. Пуделі поділяються на 4 різновиди (великий пудель, середній пудель, карликовий пудель і той-пудель) у відповідності зі своїм ростом.

карликовий пудель

карликовий пудель

   Це завжди загальні улюбленці, завдяки своїй веселій грайливій вдачі та виключній зовнішності, особливо ж завдяки талановитим перукарям. І дійсно собачий перукар (грумер) може з одного і того ж пуделя зробити безліч образів. Ви завжди будете розчулюватися новому образу свого пуделя після стрижки у професійного перукаря.

Пудель прекрасно себе відчуває як на вільних просторах села, так і в обмежених квартирних умовах міста. Єдине чого не виносить пудель, так це самотності. Бути поруч з господарем або його родиною — найперша необхідність цієї породи собак. Треба зазначити, що пудель дуже охайна собака.

той-пудель

той-пудель

   І найголовніше перевага пуделя — він не линяє. Що може бути приємніше для тих, у кого пудель живе в міській квартирі? Про вірність пуделів складають легенди. Він справжній друг сім’ї.

   Забарвлення пуделя бувають найрізноманітніші. Від білого до чорного і від коричневого до абрикосового, але при цьому не повинно бути домішок іншого кольору.

   Пам’ятайте, при виборі щеняти слухайте своє серце, тоді ви точно знайдете справжнього друга.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

   На закінчення невеликий відеоролик про пуделя

   Памятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin