Птах — носоріг

        9 Май 2014

птах - носоріг Птах — носоріг отримав свою назву через наріст на дзьобі, який нагадує ріг носорога. Батьківщина цих птахів — Центральна та Південна Африка, а також Південна Азія. Птахи — носороги живуть на величезній території — від морських берегів до високих гір. Ці дивовижні птахи можуть жити на висоті до 3000 м. Найчастіше ж птахи — носороги селяться в густих лісах.

птах - носоріг

   Більшість видів птахів — носорогів ходять сильно незграбно, хоча літають дуже непогано. Правда , роблять це дуже шумно — спочатку ви почуєте ляскання крил, а вже потім побачите саму птицю.

   Птахи — носороги надзвичайно розумні та обережні, а також дуже полохливі. Зненацька їх не так просто застати. Ці птахи всеїдні. Вони з задоволенням їдять комах та дрібних птахів і в той же час зерно, плоди та молоді погони.

птах - носоріг

   Цікавим є й процес висиджування яєць птахів — носорогів самкою. Вони добровільно усамітнюються, щільно закриваючи вхід в дупло, де відклали яйця. Залишається тільки маленька щілина, куди самець кидає для подруги корм. У цій в’язниці самка птаха — носорога проводить весь час , поки пташенята не вилупляться та не будуть готові покинути гніздо. У неволі птахи — носороги легко приручаються .

птах - носоріг

   Деякі види птахів  — носорогів (а всього їх 57) перебувають під загрозою зникнення і потребують захисту.

   Невелике відео на закінчення статті розповість та покаже процес висиджування пташенят у птахів — носорогів

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin