Полози

        8 Август 2017

візерунчатий полоз   Полози — великі неотруйні змії довжиною понад  два метри. Поширені як на Кавказі, так і в Середній Азії,  також на півдні Далекого Сходу, і навіть в Північній Америці.

оливковий_полоз

Полози — дуже швидкі змії. Швидше від них повзає тільки мамба. Потрібно відзначити, що полоз повзає з однаковою швидкістю (близько 6 км /год.) як по кам’яному або піщаному грунті, так і по гілках дерев. Інший раз це пересування і повзанням важко назвати, адже при русі по гілках більша частина тіла полоза знаходиться у повітрі. Також полоз  плаває, причому не гірше ніж повзає.

жовтопузий полоз

Для людини зазвичай полоз небезпеки не представляє. Хоча агресія деяких видів, наприклад, плямистого або жовтопузого полоза змушує проявляти обережність. Вони можуть атакувати практично без причини, високо підстрибуючи та намагаючись вкусити за обличчя.

леопардовий полоз

Великоокий полоз, теж може кинутися на людину, але тільки в безвихідному становищі. Не дивлячись на свій зріст, а вірніше свою довжину в 3.5 метра (з неотруйних змій більші тільки удави та пітони), він прекрасно лазить по найтоншим гілкам в кроні дерева, полюючи на птахів. У пошуках їжі великоокий полоз може заповзти і в сарай або навіть в будинок. Там він полює на щурів та мишей, а попутно і на курчат.

Укус полоза досить болючий, але абсолютно безпечний. Хоча таке ствердження стосується не всіх полозів. Після укусу візерункового полоза з’являються всі ознаки отруєння зміїною отрутою — набряки, запаморочення, сильний біль. Деякі прирівнюють укус цього полоза до укусу степової гадюки. Проходять всі симптоми приблизно через три дні.

У будь-якому випадку потрібно бути обережним при спілкуванні з полозами. Але це ніяк не означає, що їх потрібно знищувати.

   А ось на ескулапового полоза можете подивитися в короткому відеосюжеті

  Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin