Пітон

        13 Май 2014

пітон   Пітони — це величезні змії, які водяться в тропічних лісах, зазвичай вони на багато більші за своїх близьких родичів  — удавів.

   Тигровий пітон,  скажімо, живе в Індії , Шрі-Ланці та на Яві . Він має довжину близько 6 метрів, але зустрічаються окремі особини і до10 метрів. Голова у цього пітона червона, коричнева або маслинова. Спина з жовтуватим візерунком посередині. В принципі, тигровий пітон — один з найкрасивіших пітонів.

пітон

   Його близький родич — сітчастий пітон — водиться в Індонезії, на Філіппінських і Малукських островах. Він довший від королівського пітона, його довжина досягає 9 метрів. Серед аборигенів існує безліч страшних страхітливих легенд про цю тварину. І є чого боятися, адже сітчасті пітони можуть нападати і на великих тварин.

   У Південній Африці водиться південно-африканський пітон, надзвичайно схожий на сітчастого. А на території Західної і центральної Африки живе ієрогліфовий пітон, який отримав свою назву за химерний малюнок на спині. Місцеві жителі обожнюють цього пітона і стверджують, що він може з’їсти цілого бика. З приводу бика достовірних даних немає, але точно відомо, що ця змія може запросто з’їсти козу, вівцю і навіть леопарда. Він, як і всякий пітон, добре плаває, причому навіть у морі, вільно залазить на дерева, а на відкритому просторі рухається з дивовижною швидкістю.

пітон

   Пітони — змії не отруйні, вони не кусають свою жертву , а обвиваються навколо неї , обезрухуючи та ламаючи кістки, здавлюють своїм сильним тілом, поки не задушать. Тільки після цього пітон починає трапезу. Він заковтує жертву цілком, після чого годинами, а то і цілодобово лежить, перетравлюючи здобич.

пітон

   А найкрасивішим серед пітонів вважається ромбічний, який мешкає в Австралії та Новій Гвінеї. Голова ромбічного пітона чорна з жовтими плямами, а темно-синя спина покрита блискучими ромбиками яскраво-жовтого кольору. Цей пітон не тільки найкрасивіший, але й самий маленький. Його довжина всього 4-5 метрів. Харчується тварина сумчастими, щурами, мишами та птахами. Ця змія швидко звикає до неволі і стає ручною. Саме ромбічного пітона можна часто побачити в цирку.

   А ось як в Африці ловлять пітонів на « живця», ви такого, напевно, ще ніколи не бачили

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin