Павич

        20 Август 2012

павич   Павичі, саме ті які мають пишні хвости, що переливаються всіма кольорами веселки — найближчі родичі домашньої курки. Це добре видно, якщо подивитися на самку павича. Вона сіренька, непримітна і здається зовсім нікчемною в порівнянні зі своїм розкішним «чоловіком».

павич

   Павичі водяться по всій території Індії та на острові Шрі-Ланка. Ці елегантні птахи охороняються не тільки законом, але й давніми релігійними традиціями. За легендами, павич — супутник бога війни та бога сили йогів, а також богині мудрості. Свого часу Олександр Македонський наказав доставити з Індії до Греції 200 павичів. Звідси ці птахи поширилися по всій Європі, Африці, а пізніше і в Північній Америці.

павич

   В одній зі стародавніх поем сказано, що в красі павича відображено велич богів. Не дивно, що павич прикрашає герб Індії. Напевно, тому що павич був і завжди буде священним птахом, існує поширене повір’я, що тримати в будинку павині пір’я — погана прикмета. Адже, щоб його добути, спочатку потрібно вбити птаха, а в стародавній Індії не те що забороняли полювання — за це засуджували до страти.

павич

   Дуже цікаво спостерігати шлюбний танець павича перед самкою. Змахуючи крилами, він віялом розпускає хвіст і кланяється самиці. Коли самка нарешті підходить до павича, він починає швидко рухати взад-вперед головою і кігтями рити землю, щоб знайти хоча б якийсь корм і піднести його своїй майбутній дружині. Навіть якщо він нічого не знайде, самка зробить вигляд, що отримала частування і цим дуже задоволена.

   Єдине, що ніяк не підходить до розкішного вигляду павича — це його голос. Крик павича нагадує скрип незмащеного колеса воза. Він неприємний і переривчатий. Так що співак з нього ніякий.

   Невелике відео покаже павича у всій красі.

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin