Опосум

        26 Октябрь 2012

опосум         Зовні опосум дуже нагадує щура, особливо вузькою вусатою мордочкою та довгим голим хвостом, який прекрасно служить йому п’ятою лапою. Живучи на деревах, опосум хвостом майстерно чіпляється за гілки. Опосум досить велика тварина. Довжина його тіла близько 90 см, з яких майже половина припадає на хвіст.

   Як і кенгуру або вомбат, опосум має сумку на животі, в якій самка виношує дитинчат. Малюки опосума народжуються зовсім безпорадними, їх вага складає всього 5 грам. Самка носить їх в сумці близько 60 днів, доки дитинчата не зміцніють.

опосум

   Опосум — одна з самих кровожерних тварин Північної Америки. Фермери їх просто ненавидять за те, що вони влаштовують набіги на пташники та забивають величезну кількість птиці. При цьому опосум абсолютно не їсть м’ясо, а лише тільки висмоктує кров. Хоча, в принципі, опосуми більше відносяться до комахоїдних або навіть всеїдних.

опосум

   Опосум досить розумна тварина і його не так просто зловити. Якщо опосума все ж спіймали, він може придуритися мертвим. Робить тварина це настільки майстерно, що зазвичай люди в це вірять і залишають опосума в спокої. Хитрій тварині цього тільки й треба — опосум швидко оживає та тікає.

опосум

   Але таким кмітливим він буває тільки на волі. У неволі опосум стає сонним та повільним, і здається зовсім нетямущим. Всім своїм виглядом тварина, ніби-то, хоче сказати: «Ви мене спіймали, ви за мене і турбуйтеся, а я й пальцем не поворушу».

   Хутро опосума високо цінується — з нього шиють прекрасні шуби та шапки. На щастя, зникнення опосумові поки не загрожує.

   Хочу також запропонувати вам, друзі, подивитися на самого знаменитого опосума на прізвисько Хадді

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Сумчасті       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin