Нутрія

        22 Сентябрь 2013

нутрія    Слово «нутрія» походить з іспанської мови. Так назвали цих водоплавних тварин перші колоністи Південної Америки. Європейці називають нутрію болотним бобром або навіть бобровим щуром. На батьківщині, в Аргентині та Чилі, ця тварина з давніх часів має назву койпу.

   Нутрія живе на берегах річок, біля боліт та озер. Їй нічого не варто пропливти під водою стометрівку всього за декілька хвилин. Як справжній аквалангіст, тварина має прекрасні ласти — 4 з 5 пальців на задніх лапах з’єднані перетинками.

нутрія

   Добре пристосована до напівводного життя нутрія має відповідну анатомічну будову, яка дозволяє їй добувати корм під водою. Її губи, зближуючись позаду різців, закривають воді доступ в рот. Цікаво й те, що дитинчата нутрії можуть смоктати молоко матері навіть під водою.

   Нутрія належить до ряду гризунів. На батьківщині вона живе там, де теплі зими, і селиться біля водойм, зарослих рослинністю, які ніколи не замерзають. На волі нутрія може жити тільки там, де середня температура найхолоднішого місяця не опускається нижче 10-15 ° С, а лід, якщо і з’являється, то не більше ніж на 2 тижні.

нутрія

   Нутрії дуже витривалі, невибагливі тварини. Харчуються вони рослинністю. Хутро цієї тварини дуже міцне, тепле та красиве.

   Дорослі нутрії важать в середньому 7-8 кг і живуть 6-8 років. Самка нутрії звичайно приводить 4-6 дитинчат два рази на рік.

нутрія

   З середини ХХ століття нутрій розводять на фермах і в приватних господарствах у клітках і вольєрах. В неволі тварина швидко стає ручною. Годують нутрію в основному буряком та іншими коренеплодами. Одна нутрія за добу з’їдає 1-1,5 кг корму. Крім хутра у нутрії ніжне та смачне м’ясо. Багато медиків вважають його дієтичним.

   І на закінчення подивіться поведінку сім’ї нутрій під оригінальну музику

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Гризуни       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin