Мурахоїди

        2 Декабрь 2014

мурахоїд   Мурахоїд. Основною їжею цих цікавих тварин, як і у єхидни або земляного вовка, є мурахи, за що власне і отримали назву — мурахоїд. У мурахоїда тіло витягнуте і ніс довгий. Крім того у нього довгий хвіст, який складає половину довжини тіла. А ось рот зовсім вузький, хоча язик довгий, схожий на хробака і покритий дрібними шипами. Саме завдяки своєму довгому язикові, мурахоїд здобуває собі їжу.

мурахоїд

    Зазвичай він своїми потужними передніми лапами руйнує термітник або мурашник і потім за допомогою язика вивуджує зсередини комах, вони просто прилипають до його язика. У мурахоїда немає зубів, їх йому замінюють рогові нарости перед шлунком. До того ж мурахоїд при пошуках їжі покладається більше на свій нюх, зважаючи на те що зір і слух у нього слабкі.

мурахоїд

    Вдача у мурахоїдів спокійна і поступлива. Деякі з них вважають за краще жити на деревах. Це насамперед тамандуа і двопалий мурахоїд. Вони харчуються переважно деревними мурахами, живуть в лісах Бразилії та Парагваю.

мурахоїд

    Індіанці полюють на мурахоїдів заради його м’яса, за смаком схожого на м’ясо дикого гусака. Тільки комахоїду тамандуа пощастило — від нього несе мускусом і тому м’ясо малоприємне на смак та запах.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Неповнозубі       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin