Морські котики

        16 Июнь 2016

морські котики    Морські котики — це не кішки, яких кинули у воду. Це два види ластоногих, які належать до родини вухатих тюленів (південний і північний). А свою назву «котики» вони отримали, тому що їх мордочка дуже схожа на наших домашніх улюбленців — кішок.

морські котики

   Північний морський котик, має витончену статуру та дуже великі ласти, які не дають можливості сплутати їх з іншими видами. Самці можуть сягати дуже великих розмірів до — 2 метри в довжину і мати масу близько 350 кг, в той час як самки разів у чотири менші. Але, не дивлячись на свої великі розміри, морські котики досить швидко плавають і можуть пірнати на глибину до 75 метрів.

морські котики

   Північних морських котиків можна зустріти біля Командорських островів та біля берегів Камчатки, оскільки вони проводять там більшу частину свого життя. Сезон спарювання відбувається там же і триває з весни до осені. Самці мають справжні гареми, оскільки на кожного з них припадає до півсотні самок. Самка народжує одне дитинча, котре в 40 разів менше від неї. Через півроку, ближче до листопаду, котики кочують на південь, але навесні вони знову повертаються до місць свого народження, долаючи відстані в десятки тисяч кілометрів — адже у них дуже розвинене відчуття домівки.

морські котики

  Оскільки вартість хутра північного морського котика дуже велика, з кожним роком кількість браконьєрів, які займаються полюванням на цих милих тварин зростає в геометричній прогресії, а кількість цих цікавих тварин постійно зменшується. Тому я щиро сподіваюся, що людина одумається і не тільки припинить знищувати морських котиків, а й візьме їх під охорону, а наші діти побачать їх не тільки на малюнках та фотографіях.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Морські ссавці       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2016 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin