Морська свинка

        12 Май 2012

морська свинка   Отже, ви дуже любите тварин, але умови в вашій квартирі, неважливо з яких причин, не дозволяють завести кавказьку вівчарку або навіть кішку сфінкс. Не турбуйтеся. Вихід дуже простий. Заведіть собі морську свинку. Місця морська свинка, вірніше її клітка, займає мінімум, а задоволення від цієї тварини отримуєте максимум.

   По-перше, вони практично всеїдні, будь-які овочі, фрукти, зернові будуть морським свинкам до смаку, хоча все ж  улюбленим продукт є сіно. 

морська свинка

   По-друге, доглядати за морськими свинками зможе навіть маленька дитина років 6-8. Морські свинки, як домашні тварини, дуже добродушні, забавні і добре приручаються. Не потрібно багато зусиль, щоб навчити морську свинку просити ласощі не тільки писком, а й якимось рухом тіла, наприклад, стійкою на задніх лапках.

морська свинка

   Морська свинка дуже охайна тварина. Визначивши під туалет один куточок в клітці, вона ніколи не буде гадити в іншому місці. Так що можете, сміливо випускати морську свинку іноді погуляти по квартирі. Правда застережіть себе від того випадку, коли  морська свинка може сховатися в будь-яку щілину і звідти вам її дістати не завжди буде просто.

морська свинка

   До речі сказати, порід морських свинок досить багато, як по величині, так і по довжині шерсті та її кольору. Загалом якщо ви вирішили завести цього милого вихованця, який називається морська свинка або морський кабан (жарт), то не сумнівайтеся, що знайдете саме те, чого хотіли.

   Для тих, хто не мислить собі життя без перемог в конкурсах своїх улюблених вихованців, хочу сказати, що для морських свинок також існують стандарти порід, як і для собак або кішок. Так що заводьте цього милого гризуна з «заморською» назвою — морська свинка і отримуйте масу задоволень.

Ну і звичайно ж веселе відіо про морську свинку в кінці розповіді

Будь-яка тварина – творіння Боже!        Рубрика: Домашні гризуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin