Мейн-кун

        13 Май 2012

мейн-кун   Мейн-кун — одна з найпоширеніших порід кішок. Деякі коти цієї породи досягають 15 кг, і тому мейн-кун вважається найбільшою домашньою кішкою. Порода виведена в США штат Мен в 1860 році. Довгий час вважалося, що порода мейн-кун виведена від схрещування ангорської кішки зі смугастою короткошерстою кішкою. Але така думка не підтвердилася.

мейн-кун

   Назва мейн-кун отримав за зовнішню схожості з єнотом. Від мейн-куна так і віє дикою природою. Його рисячі вуха і шаблевидний хвіст — сама досконалість, і не дай бог комусь прийде в голову щось змінювати в цій красі.

мейн-кун

   Мейн-кун — сильна, витривала, тямуща кішка, добре пристосована до холодної, і що саме головне, до вологої погоди. Завдяки цим якостям мейн-кун завоював любов моряків і став освоювати палуби кораблів, як домашня тварина. На теперішній час мейн-кун — офіційно визнана напівдовгошерста порода кішок.

мейн-кун

   Незважаючи на значні розміри в порівнянні зі своїми родичами, мейн-кун має добродушний і ласкавий характер. Мейн-кун любить помурчати та залишається кошеням в душі до самої старості. Маленькі діти часто мейн-куна використовують як «верхову конячку», при цьому кішка ніколи не проявить агресії.

   І як будь-яка кішка мейн-кун буде любити вас рівно стільки скільки будете любити ви її, кішка не людина, її не можна обдурити.

   Я також думаю вам принесе задоволення подивитися як вміють бавитись мейн-куни

   Будь-яка тварина – творіння Боже!        Рубрика: Домашні кішки       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin