Мавпи

        19 Январь 2015

мавпи   Мавпи — найчисленніші африканські лісові примати. Вони відзначаються різноманітністю та яскравістю забарвлення. Розмірами мавпи поступаються макакам, а тим більше павіанам. Їх довжина всього 50-60 см. Мавпи живуть в самому верхньому ярусі лісу, на найтонших гілках. Вони вправно стрибають балансуючи довгими (близько метра) хвостами. Властиві їм прикмети дають можливість впізнавати своїх навіть в густих заростях. Каштанова корона, блакитний відтінок шкіри в районі носа, біла борода надають мавпі Браса вишуканий вигляд. Мавпа Діани виглядає дещо інакше — білосніжний комір і діадема, чорний ніс, сіра на тілі і руда на ногах шерсть.

мавпи

    Лісові мавпи живуть невеликими групами до 10 особин. Ватажок не терпить присутність іншого дорослого самця, і при зустрічі з ним приймає загрозливий вигляд. Коли група перебуває в русі, в ній панує невимушена атмосфера. Мавпи харчуються всім, що їм трапляється на шляху, — від плодів до ящірок, відпочивають у тіні дерев, вишукуючи комах в шерсті один одного. І тільки вожак не втрачає пильності, спостерігає, чи нема поблизу змій, хижих птахів та інших ворогів.

мавпи

    Мавпи дуже грайливі тварини. Вони навіть придумують власні забави. Наприклад, вони можуть дочекатися, коли зграя птахів-носорогів влаштується на гілках, і потім раптово почати розгойдувати дерево, лякаючи птахів.

мавпи

    Ще багато видів мавп існує в природі, і всі вони відрізняються один від одного виглядом та місцем проживання. Кожна з них заслуговує на окрему статтю, що я і постараюсь неодмінно зробити.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Примати       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin