Мамба

        29 Июль 2017

мамба   Мамба — отруйна змія, яка наводить жах на африканське населення такий, який не може навести ні гадюка, ні навіть кобра. І не дарма її так бояться. Були випадки, коли вкушена людина помирала вже через півгодини.

мамба

Крім своєї смертельної отрути мамба ще славиться ще й тим, що вона найшвидша змія в світі. Її швидкість може сягати більше 11 км / год. Дуже непогано як для безногої істоти. А якщо врахувати, що цю швидкість мамба розвиває навіть не по землі, а по гілках дерев, то важко собі уявити, хто зможе від неї втекти.

зелена мамба

З п’яти видів мамби три мають зелений колір, що дуже добре їм допомагає маскуватися в листі. Нападають вони без попередження, що також збільшує їх небезпеку для людини. Зелені мамби мають довжину до двох метрів. А ось чорна мамба може бути і чотирьохметровою. Правда чорною її називають дуже умовно. Насправді вона швидше сіро-бурого забарвлення.

чорна мамба

Аборигени, побачивши мамбу, переповнені жахом розвертаються та тікають, навіть якщо змія просто переповзла через дорогу і зникла в лісових хащах. Вони вірять, що змія мамба просто так не проповзе повз людини, а буде її переслідувати, поки не вкусить. Мабуть, перебір, але піди знай.

У шлюбний період самці мамби ведуть ритуальні бої за самку. Ці бої мають форму турніру, тобто виключають укуси та травмування один одного. Результат усього цього — 10-20 яєць відкладених самкою де-небудь під коренем дерева або в земляному поглибленні. Вже через чотири місяці з них вилупляться маленькі мамби.

   І невеликий відеофрагмент, де в головній ролі змія мамба на завершення

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin