Макаки

        16 Январь 2015

макака резус  Макаки — це найпоширеніші та  найчисленніші  мавпи в світі. Особливо це стає очевидним при порівнянні з людиноподібними мавпами — горилою, орангутангом або шимпанзе. Макаки менші за павіанів, їх вага рідко перевищує 15 кг. Вони всеїдні і можуть вижити навіть там, де інші мавпи помруть від голоду.

макака резус

    Макака магот, наприклад, живе в горах на північному заході Африки, де нестерпна спека змінюється сніжними зимами з температурою повітря до -11 ° С.

    У передгір’ях Гіндукушу і в Індії водяться макаки-резуси. У індусів вони, як і мавпи лангурі, вважаються священними. Ці макаки безкарно обносять сади і навіть живуть в храмах, де їм роблять підношення.

японська макака

    Макаки-резуси зазвичай живуть зграями, в середньому з 18 особин. Ватажком такої зграї, як зазвичай і у всій біосфері Землі, стає найсильніша тварина. Він вирішує конфлікти всередині зграї, вирішує куди пересуватися, охороняє від недругів. Ватажок у макак їсть перший, і ніхто не має права наблизитися, поки він не втамує голод. Того хто наблизиться інші члени зграї проженуть, а то навіть поб’ють. Самка макаки-резусу призводить щорічно одного малюка.

макака-крабоїд

    Південніше живе яванська макака або макака-крабоїд. Ця довгохвоста мавпа воліє морську їжу. Вони прекрасно плавають, але разом з тим непогано почувають себе навіть у горах. Японські короткохвості макаки пристосувалися добре себе почувати і в спеку, і в холод  за рахунок своєї густої шерсті. Вони навіть додумались рятуватися від холоду, купаючись в гарячих джерелах.

    Кожна з макак цікава та неповторна. Я обов’язково розповім про всіх більш детально, але це будуть окремі оповідання. Сьогодні ж я обмежуся тільки цим коротеньким анонсом.

    На закінчення пропоную подивитися невеликий фільм про макаках-крабоїдів

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Примати       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin