Лугова собачка

        12 Май 2012

лугова собачка   Лугова собачка — це тварина схожа на великого ховраха. Свою назву лугова собачка отримала за характерну поведінку. Виходячи на поверхню лугові собачки видають різкі звуки, що нагадують уривчастий гавкіт, і супроводжують їх легкими ударами хвоста.

   Колись лугові собачки жили в преріях Північної Америки у величезній кількості. Але з освоєнням незайманих рівнин європейськими поселенцями безтурботному життю лугової собачки прийшов кінець. 

лугова собачка

   Спочатку їх колонії гинули під плугом, так як на ріллі лугові собачки жити не можуть. Потім прийшла черга тих лугових собачок, які мешкали на пасовищах. Пастухи і ковбої зненавиділи цих тварин за те, що в їх норах рогата худоба і коні часто ламали собі ноги. Крім того, знищували лугових собачок як конкурентів домашніх тварин. Адже лугові собачки харчуються молодими пагонами, бруньками, квітками та насінням степових трав.

лугова собачка

   Нині лугові собачки збереглися тільки на тих ділянках прерій, які охороняються законом, в самих сухих і віддалених районах Північної Америки. Подекуди існують колонії лугових собачок на окремих ранчо де організована їх охорона.

   І на завершення статті подивіться короткий ролик про лугових собачок

Будь-яка тварина – творіння Боже!

         Рубрика: Гризуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin