Лісова кішка

        6 Июль 2012

лісова кішка   Лісова кішка — це ще одна  дика кішка. Я вже багато статей написав про домашніх кішок, про їх різні породи, а от про їх прабатьків до сих пір не згадав. Сьогодні, дорогі друзі, спробую виправити свій недолік. Ця стаття присвячена самому близькому родичу домашньої кішки, її прямому предкові, який і зараз живе в густих лісах — лісовій кішці. На думку зоологів, лісова кішка сама прийшла до людини і оселилася спочатку неподалік, а потім і всередині  житла. Сталося це близько 10 000 років тому.

лісова кішка

   Отже, лісова кішка відрізняється від наших домашніх улюбленців більш великими розмірами і потужною статурою. Довжина тіла  лісової кішки досягає 80 см, включаючи  товстий хвіст близько 30 см, вага коливається від 4 до 8 кг. Завдяки чудовому слуху та зору, спочатку вистежує здобич, а потім безшумно підкрадається до неї і хапає пазуристими лапами. Жертвами хижака стають птахи та дрібні тварини — миші, лемінг, полівки, ховрахи і т.д. Лісова кішка здатна впоратися навіть з зайцями та телятами козуль!

лісова кішка

   Природних ворогів у лісової кішки практично немає. Для будь якої собаки, а тим більше лисиці така здобич не по зубах. Одинокий вовк швидше за все остережеться її гострих кігтів. А від зграї вовків лісова кішка легко може сховатися на дереві або в завалі бурелому. Небезпечна для лісової кішки тільки рись.

лісова кішка

   Самка лісової кішки один раз на рік приводить 3-6 кошенят. Самець ніякої участі, власне як і домашній кіт, у вихованні потомства не приймає. До зими молодняк лісової кішки починає вести самостійний спосіб життя. Найближчим родичем лісової кішки в дикій природі є оксамитова кішка.

   Лісова кішка занесена до Конвенції СІТЕС, а це означає, дорогі друзі, що ми повинні берегти цю тварину, щоб наші домашні улюбленці не втратили пращура.

   Подивіться відео про лісову кішку та порівняйте з тигром. Різниці майже ніякої

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Кішки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

До запису "Лісова кішка" 2 комментария

  1. Єва Вовк:

    Це правда в даний момент довіряти можна тільки
    Твоїм самим-самим…..

  2. Єва Вовк:

    I ♥ animals…

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin