Лінивець

        27 Октябрь 2012

лінивець   Лінивець — це, мабуть, сама повільна тварина, яка тільки зустрічалася людині. Через малу рухливість в його шерсті починають рости водорості, що дуже помітно по його зеленому відтінку хутра. До речі це дуже добре допомагає лінивцеві маскуватися серед  листя.

   Сплять тварини близько 16 годин на добу, а після сну приступають до трапези. Лінивці можуть і взагалі не пересуватися, якщо у них під рукою завжди буде їжа. В раціон харчування лінивців входить рослинна їжа, зокрема листя. Але не відмовиться тварина і від ящірки чи комахи (уявіть друзі це полювання).

лінивець

   Живуть лінивці переважно на деревах і злазять з них тільки для того щоб перелізти на інше дерево. Більшість лінивців гинуть саме в той момент, коли знаходяться на землі, оскільки там вони абсолютно безпорадні.

   Пологи у цих тварин також відбуваються на деревах, що вкрай небезпечно для новонародженого малюка, оскільки він може впасти і розбитися. Водяться лінивці виключно в Південній та Центральній Америці.

лінивець

   Маса тіла дорослої особини може досягати 9кг при загальній довжині тіла до 70см. Дві третини ваги лінивця може припадати на їжу, що знаходиться в його шлунку, оскільки його шлунок дуже повільно перетравлює їжу (іноді на це може піти цілий місяць). Зважаючи на те що більшу частину свого часу лінивець проводить, висячи на дереві догори ногами, його органи розташовані зі значною відмінністю від всіх інших ссавців. Наприклад, печінка у них віддалена від черевної стінки і повернена до спини. Шерсть також розташована за напрямком від лап до хребта.

лінивець

   Іноді були помічені випадки, коли лінивець падав, з висоти більше 15 метрів, піднімався і ліз знову на дерево. Можете собі уявити яким міцним і витривалим повинен бути організм у тварини, щоб витримати таке падіння.

   На щастя, на даний момент популяції лінивців нічого не загрожує. Я щиро сподіваюся, що так буде тривати й далі.

   Пропоную подивитися відео, де ви, друзі побачите, що навіть перейти дорогу для лінивця, велика проблема

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Неповнозубі      

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin