Лемур вари

        6 Июль 2012

лемур вари   Лемур вари — справжній король джунглів. Має воістину королівський зовнішній вигляд: настільки приємне поєднання вугільно чорного і білого хутра, що дивлячись на нього хочеться сказати  — дійсно король. Особливо це в лемурі вари підкреслює його пухнастий комір сніжно білого кольору. Власне через це лемур вари і отримав назву — комірцевий лемур. А чорна мордочка, лапки та хвіст завершує його граціозний вигляд. Є також підвиди лемурів вари, які між собою нічим не відрізняються крім забарвлення (одні мають рудий колір хутра, а інші білий).

лемур вари

   Острів Мадагаскар — батьківщина всіх лемурів (крім вари ще є звичайні, золотисті, мишачі і котячі лемури). Живуть, лемури вари у верхній частині крони тропічних лісів острова на його східному узбережжі. Більшу частину свого часу вони проводять на деревах. Лемур вари, чудово перестрибує з одного дерева на інше і робить це настільки красиво і точно що, дивлячись, на наших чемпіонів світу з легкої гімнастики хочеться сказати: «Хлопці, їдьте на Мадагаскар та візьміть пару уроків у лемурів вари».

лемур вари

   Дорослий лемур вари має масу від 3 до 5кг, при довжині тіла 50-60 см і має хвіст приблизно такої ж довжини. Живуть лемури вари сім’ями від 2 до 6 особин, але в деяких випадках помічалися сім’ї і більше 10 особин. Як і у всіх представників лемурів в таких зграях домінують самки, оскільки вони сильніші і більші за самців.

лемур вари

   Харчуються лемури вари листям дерев і фруктами, тобто є повністю травоїдними, причому в сезон посухи збільшують свою територію більше ніж в  три рази, в надії, що зможуть знайти що-небудь смачненьке. Тривалість життя лемурів вари в неволі досягає 30 років — досить  тривале  в порівнянні з життям на волі, яка триває максимум  17 років.

   Лемури вари знаходяться на межі зникнення і це підтверджує Міжнародний Союз Охорони Природи. І хоча їх найлютішими природними ворогами є орли і змії, але я впевнений, що найбільшу загрозу для них представляє людина, яка своєю діяльністю позбавляє диких тварин їх життєвого середовища, і  лемура вари в тому числі.

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Примати       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin