Ласка

        29 Август 2012

ласка   Ласка — це тварина яка відома своєю ненажерливістю та зухвалими пограбуваннями. Цікавіше за все те, що такою хоробрістю природа наділила зовсім крихітну тварину. Довжиною ласка всього 16-18 см. У неї гостренький вусатий носик і блискучі, як намистинки, очі. Живуть ласки в садах, полях, серед каміння і можуть полювати цілу добу. Тварина в родичах має норку, тхора та горностая.

ласка

   При зустрічі з людиною, ласка абсолютно не лякається, а навпаки приймає агресивну стійку. Якщо до неї наблизитися, вона не замислюючись кинеться в атаку. Не один раз ласка сама нападала на людину і звільнитися від гострих зубів цього маленького звіра не так просто. Схоже на те, що ласка є рекордсменом за хуліганськими витівками серед тварин. Ласка нападає на всіх. Миші, кролики, кроти, кури, куріпки, змії, жаби, комахи — всі підходять для її меню. Отже, ласка — це справжній розбійник, який нападає на кожного зустрічного.

ласка

   Ласка добре плаває, вправно лазить по деревах, досліджує земляні нори, швидко бігає. Все це робить тварину не аби як небезпечною. Але незважаючи на свою кровожерливість, ласка дуже корисна для людини. Ніхто краще за неї не вміє полювати на полівок та мишей.

ласка

   Ласку досить легко приручити, особливо в ранньому віці. На жаль більшість з них в неволі гине. Але бувають випадки коли ласки живуть по 4-6 років. Ручні ласки, на відміну від своїх диких родичів, повністю виправдовують свою назву. Вони дуже ласкаві і вірні друзі. Вони сплять разом з людьми, грають з кішками і собаками, а деякі з них ні на крок не відходять від господаря. Один англієць був навіть змушений брати з собою ласку на роботу, тому що вона, бачте, не хотіла залишатися на самоті.

   Пам‘ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin