Кролики

        29 Июль 2013

кролик   Кролик, на відміну від зайця, менший за  розмірами, та має менші вуха і задні лапи. Разом з хвостом дикий кролик має довжину близько 40 см. Але разом з тим як і зайці залишається улюбленою  здобиччю багатьох хижаків — рись, каракал, койот, ласка та багато інших не відмовляться ним поласувати.

кролик

   Кролики віддають перевагу чагарникам в горбистій та піщаній місцевостях. У таких місцях вони риють собі нори і оселяються цілими колоніями. Бігають кролики навіть швидше чим зайці. Зір і слух у них також краще, завдяки цьому, вони швидше ховаються від небезпеки. Кролики — дружелюбні істоти, які самовіддано дбають про своє потомство. Напевно тому їх плодючість просто фантастична. За 4 роки пара кроликів в змозі дати потомство понад 250 кроленят. А якщо врахувати те, що ці кроленята також дадуть потомство, то ця цифра сягає 1,25 млн. особин! Звичайно це теоретично, але на практиці не набагато менше.

кролик

   Харчується кролик тим самим, що і заєць, але вважається більш шкідливим гризуном, тому що знищує величезну кількість молодих дерев. У Новій Зеландії та Австралії, через майже повну відсутність природних ворогів, їх розвелося просто тьма-тьмуща. Там кролики буквально спустошують пасовища, що стало цілим стихійним лихом.

кролик

   У домашніх умовах кроликів розводять, і досить успішно, заради смачного м’яса і гарного хутра. Нині існує декілька порід домашніх кроликів, про які я розповім в окремих статтях. Всі вони походять від дикого кролика. Цікавіше за все те, що при схрещуванні домашнього кролика з диким, поліпшення породи не відбувається — кроленята повністю переймають риси свого дикого предка.

   Друзі, всі ви напевно чули, що кролики часто стають здобиччю великих змій. А от я зараз вам покажу відео, де кролик і змія помінялися місцями. Дивіться це цікаво.

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: зайцеподібні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin