Крокодили

        6 Июль 2012

крокодили   Крокодил — це незвичайна тварина з точки зору тривалості існування на нашій планеті. Цей плазун старший за всіх наземних істот і тільки деякі птахи можуть більш-менш оскаржувати старійшинство крокодила. Ці рептилії, на думку вчених, з’явилися десь 250 млн. років тому. За своїми властивостями крокодили  набагато ближче до динозаврів та птахів, ніж до сучасних гадів.

крокодили

   Крокодили — це загальна назва трьох родин, які в свою чергу діляться на безліч родів та видів. Сьогодні, друзі, я не буду описувати властивості кожного виду (це буде зроблено пізніше), зупинюся лише на їх загальних рисах. Згадаю тільки назви родин — це власне крокодил, кайман та алігатор. Якщо комусь буде цікаво дізнатися про особливості цих родин, стежте за оновленнями мого сайту, а ще краще підпишіться на розсилку, прямо на цій сторінці праворуч.

крокодили

   Є легенда, що коли крокодил їсть свою здобич, то він її оплакує. І дійсно, під час трапези сльози з очей крокодила течуть. Але пояснюється це явище цілком науково — крокодил таким чином виводить надлишок солі з організму. Напевне, звідси і пішов вислів «крокодилячі сльози», тобто не щирі сльози, а фальшиві.

крокодили

   Так як різновидів крокодилів є дуже багато, то і розміри коливаються від 2 до 6 і навіть більше метрів. В залежності від розміру змінюється і раціон крокодила: від невеликої риби до великих копитних типу антилопи гну або  зебр. Через особливості  організму крокодила, він є носієм величезної кількості смертельних, в тому числі і для людини мікроорганізмів, які в одночас корисні для самого крокодила.  Прикладом може бути те, що напіврозкладене м’ясо крокодил із задоволенням їсть.

   Природних ворогів у крокодила практично немає. Тільки людина нещадно його завжди винищувала і винищує, щоб отримати гарну, оригінальну і відповідно дуже дорогу шкіру. На щастя, для цих та інших цілей зараз у багатьох місцях відкривають крокодилячі ферми, які підвищують популяцію найдавніших хижаків і взагалі тварин — крокодилів

   Ну а такого нахабства від кота «невідомої породи», як в ролику не очікував навіть крокодил.

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin