Косатки

        24 Февраль 2018

косатки   Косатки. Три роди налічують косатки — велика, чорна або помилкова косатка і фереза. Сьогодні поговоримо про найпоширенішу та всім відому велику косатку.

косатки

Посіяти паніку, як серед мешканців океану, так і серед пернатих, великій косатці нічого не варто. Її бояться більше ніж кашалота, хоча той і набагато більший. Об’єктом полювання великих косаток найчастіше стають кальмари, риби (акула не виняток), а також тюлені, дельфіни і, звичайно ж, пінгвіни. Але це не означає, що косатка не може напасти на нарвала, білуху або моржа, просто трапляється це трохи рідше. Мало того, зграя великих косаток іноді нападає на вусатих китів. Вони подібно до вовків, які полюють на великого лося, накидаються на кита та буквально рвуть його своїми потужними зубами на частини.

косатки

Великі косатки проявляють неабияку спритність, силу та хитрість при «підлідному» полюванні. Помітивши на крижині пінгвіна або тюленя, вони підпливають на глибині під нього і найпотужнішим ударом знизу пробивають кригу. Тварина падає в воду і опиняється в повній владі великої косатки. Хочу зауважити, що при такому полюванні, лід навіть метрової товщини для косатки не перешкода.

косатки

Великі косатки дійсно великі. Їх довжина може сягати 10-ти метрів, а вага 8-ми тонн. Ефектно і страхітливо виглядає верхній плавник косатки, який виступає на 2 метри з води, коли вона пливе біля поверхні.

Забарвлення великої  косатки також виглядає ефектно — чіткий та різко-контрастний розподіл по тілу чорного і білого кольору. Живуть ці цікаві тварини у всіх океанах — від полярної  криги  до тропіків, а також заходять в багато морів — Балтійське, Біле, Баренцове, Середземне і т.д. Потомство великі косатки, на відміну від більшості китів, народжують  щорічно.

   Боротьба за життя, хто переможе — косатки чи тюлень, дивіться у фільмі

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Морські ссавці       Запис має мітки: , , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2018 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin