Корови

        26 Ноябрь 2014

корова   Корова! Всім нам з дитинства відома тварина, яка дає нам молоко, м’ясо, сир, масло, сметану та інші дуже корисні продукти.

    В багатьох країнах корова є божественним символом. Так наприклад, у Єгипті богиня  Хатор, богиня неба, кохання та радості, а так само годувальниця всіх, хто живе на землі в більш давні часи зображувалася у вигляді корови, а в більш сучасні часи зображувалася як жінка з коров’ячими рогами. Навіть відомий бог сонця Ра піднімався з океану на небесній корові. В Індії ж ця священна тварина символізує плодючість, достаток, дитинонароджуваність. І навіть у нас, слов’ян, корова є втіленням богині неба та годувальниці землі нашої. І дійсно хіба може бути щось більш корисне, ніж молоко корівки, яку вигодувала ваша улюблена бабуся. В селі кажуть: «Пийте діти молоко — будете здорові», і цю істину потрібно пам’ятати !!!

корова

    Не одне тисячоліття корова живе поруч з людиною і за цей час люди накопичили достатньо відомостей про цю тварину, зокрема як п’ють і їдять корови, як спілкуються між собою. Так само з’ясовано багато цікавих фактів. Наприклад, ці тварини небайдужі до музики, вони розпізнають її навіть по ритму. У так званому муканні корови можна розрізнити близько 11 «мелодій». А ось розрізняти кольори корова не здатна, єдиний колір який вона бачить це білий. Нюх, як і зір, розвинений дуже слабко, в усякому разі, слабкіше, ніж у інших тварин.

корова

    Так само відомо, що доросла корова воліє перебувати на самоті, а ось підростаючому поколінню просто необхідне спілкування. Якщо молоде теля якимось чином опинилось одне, воно починає втрачати апетит, воно стає дратівливим, і з таких телят виростають злісні вперті тварини.

корова

    Для того щоб корова дала якомога більше молока, їй необхідно забезпечити спокійну обстановку, суху і теплу підстилку.

    Розповідати про корів можна довгий час. Це дуже цікава тварина (не менше цікава ніж кішка або собака). Та хоч корова й живе біля нас дуже і дуже давно, про неї ще далеко не все невідомо.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Свійські тварини       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin