Королівська кобра

        15 Май 2014

королівська кобра   Королівська кобра. Всі ви напевно читали або дивилися мультфільм про сміливого і відважного мангуста Рікі-Тікі-Таві, безстрашно билися з Нагом. Так от Наг — це і є королівська кобра або як її ще називають — очкова кобра . Коли ця змія готується до нападу або хоче попередити про свою присутність, вона високо піднімає та надуває шию. Утворюється своєрідний капюшон, на якому позаду видно характерний малюнок, що нагадує окуляри — за що королівська кобра і отримала свою другу назву.

королівська кобра

   В природі королівські кобри водяться в теплих широтах. Живуть у норах, де відкладають також і яйця, з яких вилуплюються маленькі змійки. Харчуються королівські кобри здебільшого дрібними гризунами (миші, полівки), чим дуже допомагають землевласникам Індії та інших країн. Полюють вони переважно вночі, а вдень ховаються від пекучого сонця в прохолодних норах.

   Королівська кобра, на відміну від пітона чи удава, — змія отруйна. Свою жертву вона спочатку труїть укусом, а вже після заковтує її цілком, як власне і всі інші змії.

королівська кобра

   Особливої ​​загрози для людини королівська кобра не представляє. Навіщо кусати, якщо не можеш проковтнути. Зазвичай королівська кобра попереджає людину, яка хоче до неї наблизитися, грізним шипінням та сильно надутим капюшоном. Але якщо людина не зверне увагу на застереження, то тоді може статися біда. Захищаючись, кобра обов’язково вкусить, а отже і отруїть кривдника. Отрута кобри надзвичайно токсична. Її укус може стати причиною сильної хвороби і навіть смерті. Але ще раз повторюся — вкусити людину королівська кобра може тільки захищаючись, тому не варто її турбувати даремно.

королівська кобра

   І ще, саме кобра, що схилилася над чашею, зображена на символі медиків, так як її отрута не тільки може вбивати, а й лікує безліч хвороб і тому дуже широко використовується у фармакології.

  На закінчення пропоную вашій увазі просто шокуюче відео за участю королівської кобри

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin