Корали

        31 Май 2014

корали   Корали. Багато з вас можливо здивуються, але корали — це живі істоти — тварини. Більш того, вмираючи, вони утворюють в морі справжні острови. Зрозуміло, що не миттєво, а протягом не одного тисячоліття. Наприклад, великий рельєфний риф, який тягнеться на сотні кілометрів уздовж берегів Австралії, складається з коралів. Острів Фіджі — також результат діяльності коралів.

корали

   Першим вченим, який серйозно вивчав корали, був Чарльз Дарвін.

   Ці дивовижні істоти відносяться до кишковопорожнинних, а ще їх називають поліпами. Живі корали під водою нагадують казковий ліс. Вони мають найрізноманітніші форми, але найчастіше схожі на гілки дерев взимку. Корал — це не одна істота, а ціла колонія, яка складається з декількох мільйонів поліпів. Кожен член цієї гігантської колонії прилипає «підошвою» до твердої основи, а з іншого боку у нього розташовуються щупальця і рот.

корали

   Люди здавна виготовляли з коралів різноманітні прикраси. Особливо цінувалися завжди червоні корали. В наш час також великим попитом користуються рідкісні чорні корали. В деяких країнах навіть заборонили їх видобуток через грабіжницьке винищення. Але браконьєри все одно видобувають чорні корали, одна гілочка яких коштує близько 90 доларів.

чорні корали

   Корали частіше за все живуть в теплих морях. Налічується майже 6 тисяч видів коралів. Навіть у Чорному морі зустрічається 4 види.

   Пропоную вашій увазі невеликий фільм, в якому показана краса коралів та тваринний світ, який їх оточує

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Найпр. безхребетні, молюски       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin