Комахи

        19 Апрель 2018

комахи   Комахи. Я довго думав, чи варто в блозі про тварин писати про комах. Адже для більшості людей поняття «тварина» відноситься тільки до ссавців, ну  ще може бути до рептилій (до крокодилів, наприклад) і то не до  всіх. Чимало людей навіть птахів ніяк не згодні віднести до тварин. А от що ж таке тварина по визначенню В.Даля читайте тут.

комахи

Так ось коротко: тварини — це всі живі істоти. Може бути не зовсім науково, але мені так більше подобається. А тепер трохи статистики. Ссавців на Землі налічують близько 5,5 тис. видів, а ось комах близько 1,5 млн. І це тільки відомі натуралістам. Хоча багато вчених вважають, що насправді їх як мінімум в два рази більше. Так скажіть — в такому випадку, хто справжні господарі планети? Ото ж бо й воно. Для інформації скажу, що комахи зустрічаються всюди, навіть в Антарктиді.

комахи

Міркуючи таким чином, я вирішив почати нову рубрику на своєму сайті, присвячену комахам. Згодом може бути, я наважуся написати і про інших членистоногих (павукоподібних, молюсків тощо), але поки що тільки комахи.

комахи

Комах на Землі безліч і всі вони різноманітні — жуки, мурахи, метелики, бджоли та багато інших. Але все ж є кілька спільних рис. Перш за все, це зовнішній екзоскелет та три пари ніг. Крім того всі вони дихають або за допомогою трахеї, або через шкірний покрив (нижчі комахи). Ну і нарешті, всі комахи переживають кілька стадій свого розвитку — яйце, личинка та імаго (доросла особина). У багатьох з них є ще й четверта стадія між личинкою та імаго — лялечка.

Багато комах вважаються шкідливими. Але шкідливими для кого? У природі все організовано так, що зайвого нічого немає. І якщо для людини якась істота не приносить користі або заважає, то це не означає, що вона нікому не потрібна. Ця істота може становити незамінну ланку в харчовому ланцюжку. І якщо вона зникне, то зникнуть і всі хто зав’язаний в цьому ланцюжку.

Читайте і дізнавайтеся більше про цей величезний світ, про який ми практично нічого не знаємо (чи не хочемо знати). Цією статтею я розпочинаю нову рубрику — «Комахи»

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Комахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2018 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin