Койот

        14 Октябрь 2012

койот   Койот — це, якщо можна так сказати, американський шакал. На відміну від багатьох хижаків койот відмінно пристосувався до вторгнення цивілізації в світ дикої природи. Тварина примудрилася вижити, хоча людина його й нещадно знищувала. Мало того, якщо раніше койот був поширений тільки на Заході материка, то зараз він заселив всю Північну Америку. Зараз тільки в США їх налічується понад 1 млн.

койот

   Койот нагадує зменшену копію вовка і важить всього 9-18 кг. Койоти відрізняються незвичайною подружньою вірністю. Один раз створивши пару, тварини залишаються разом на все життя. Самець койота сумлінно допомагає самці виховувати цуценят. Він їх охороняє, вилизує і грається з ними, приносить їм м’ясо. Койоти порівняно невеликі тварини, тому їх цілком задовольняє полювання на кроликів, мишей, ящірок, а також вони збирають яйця птахів та недоїдки на звалищах.

койот

   Спочатку найлютішими ворогами койотів були чабани, але потім з’ясувалося, що тварина дуже рідко нападає на овець. Тим не менш тільки в 60-і роки було знищено близько 90 тис. койотів. Однак ця бійня не дала результату. Койоти з небаченою швидкістю розплодилися і відновили чисельність.

койот

   Поблизу поселень койоти показуються тільки вночі, а в більш віддалених місцях і вдень. Полюють вони і поодинці і групами, проявляючи неабияку кмітливість. Очевидець розповідав, що бачив койотів, які йшли полем ланцюгом, як мисливці чи піхота. Коли один злякав кролика, решта його швидко оточили. Койоти можуть застосовувати й інші хитрощі на полюванні. Наприклад, може один сидіти в засідці, а другий гнати на нього зайця. Або один робить усілякі трюки на траві, відволікаючи жертву, а другий підкрастися з іншого боку і напасти несподівано. Так що койот не пропаде в будь-якій ситуації.

   Про те як койот полює на полівок можете подивитися у відеосюжеті

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin