Коала

        26 Апрель 2014

коала   Коала, — напевно , сама мила сумчаста тварина, яку мені  будь-коли доводилося бачити. Зовні коала дуже схожа на ведмедика. Маленькі очі, стирчать вуха, забавний ніс і дуже густе хутро світло-сірого кольору, все це робить цю тварину дуже привабливою.  Довжина тіла дорослої коали може досягати 85 см, а вага до 15 кг.

коала

   Кінцівки коали дуже добре пристосовані до життя на деревах, тому вони практично не злазять з дерева, а якщо і злазять, то виключно для того щоб перелізти на інше дерево. Роблять коали це вночі, оскільки вдень вони або сплять, або просто сидять на гілках нерухомо.

   Оскільки в раціон харчування цих тварин входять тільки листя евкаліптових дерев, то й зустрічаються вони тільки в евкаліптових лісах. Цікаво й те, що в більшості листя евкаліпта міститься велика кількість синельні кислоти. Через це коалам доводиться ретельно перебирати їх, щоб вибрати листочок з малим вмістом кислот. Наприклад, з 800 видів евкаліпта вони їдять всього 120. На добу одній особині потрібно до півтора кілограм їжі.

коала

   В період розмноження з жовтня по лютий коали збираються групами до 6 особин, серед яких один самець. Парування, як і все їх життя, також відбувається на деревах. Вагітність триває трохи більше одного місяця. Як правило, в одному приплоді народжується всього один малюк, вага якого близько 5 грам і має довжину тіла не більше 2 см. Протягом шести місяців після пологів дитинча залишається в сумці у матері, як у кенгуру, вомбата або опосума, а потім ще півроку буде пересуватися на спині у матері, вчепившись за її хутро.

коала

   Самки коали покидають своїх батьків у віці 12-18 місяців, самці роблять це набагато пізніше — в 2-3 роки. Середня тривалість життя коали становить 12 років хоча були помічені особини, віком до 20 років. З 1924 року на території  Австралії було вбито більше 2 млн. коал, тому уряд заборонив полювання на цих тварин. На даний момент їх головною небезпекою вважаються пожежі та вирубка лісів евкаліпта. На сьогоднішній день популяція коал складає 50 000 особин. І я щиро сподіваюся, що кількість коал буде збільшуватися з кожним роком.

   Невеликий сюжет про коал дивіться нижче

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Сумчасті       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin