Кайманова черепаха

        21 Октябрь 2012

кайманова черепаха   Кайманова черепаха (інша назва кусача черепаха) один з видів прісноводних черепах. Кайманова черепаха досить велика, як для черепах тварина, хоча, звичайно, їй не зрівнятися зі слоновою, а тим більше зі шкірястою черепахами. Її панцир має розмір до 50 см в діаметрі, а вага черепахи складає близько 16 кг, хоча відомі окремі випадки, коли вага тварини перевищувала і 30 кг. Примітним є хвіст кайманової черепахи — його довжина майже така ж, як і довжина панцира.

кайманова черепаха

   Кайманові черепахи можуть проявляти не аби яку агресивність, особливо поза водним середовищем. У  їжу тварині згодиться все, з чим зможуть впоратися її щелепи. Зазвичай це безхребетні, риба, амфібії, ракоподібні, яйця та, як добавка, рослинна їжа. Іноді кайманова черепаха навіть полює на пташенят водоплавних птахів, хапаючи їх за лапки та занурюючи на глибину (чим не кайман).

кайманова черепаха

   Кайманові черепахи воліють одиночний спосіб життя, займаючи невелику за площею територію. Зіткнення двох тварин зазвичай закінчується запеклою сутичкою. Самка відкладає яйця в ямку, вириту в піску, глибиною 10-20 см. Цікаво те, що самка кайманової черепахи може кілька років зберігати в собі сперму самця і запліднювати таким чином кілька кладок без його участі. Інкубація яєць сильно залежить від погодних умов і може тягнутися від 60 до 120 днів.

кайманова черепаха

   Поширені кайманові черепахи по всій центральній Америці — від Канади до Еквадору. В холодних зонах кайманова черепаха на зиму заривається в мул або купу рослинного «сміття» і впадає в сплячку. В цей період вони можуть збиратися групами та до них навіть можуть приєднуватися черепахи інших видів. Але тільки но температура підніметься до +15 ° С, як кайманові черепахи оживуть і почнуть активно полювати.

    І як зазвичай відеосюжет на закінчення, на цей раз звичайно ж про кайманову черепаху.

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin