Кабарга

        8 Май 2014

кабарга   Кабаргу відрізняються від оленів або козуль повною відсутністю рогів і слізних ям під очима. Замість цього у самців кабарги є довгі ікла на верхній щелепі. А найцінніше у кабарги — це мускусний мішечок в районі пупка. Саме цей мішечок послужив причиною масового варварського полювання на цю тварину. Адже саме мускус служив інгредієнтом для багатьох парфумних виробів. Найчастіше браконьєри навіть не брали м’ясо вбитої тварини, а лише вирізали мускусний мішечок. Самок кабарги (вони не мають такого мішечка) викидали як сміття. Ясна річ , що таке «полювання » призвело до різкого зниження чисельності кабарг, і тому зараз зустріти цю тварину можна досить рідко.

кабарга

   Живуть кабарги в горах Тибету і Китаю, серед неприступних скель. Тварини поширені також і в Росії від Алтаю до самого Амура. Їх активне життя починається після заходу сонця. Вдень кабарги сплять в затишних місцях. Ці тварини дуже рухливі, жваві й полохливі, але от обережності в них малувато. Через це кабарги часто потрапляють під кулю, та й не тільки — їх ловляться також  капканами та петлями.

кабарга

   Розміри дорослої кабарги не великі — довжина близько 1 метра, висота ж близько 50 см. Передня частина тулуба кабарги трохи нижча ніж задня. Ця тварина має довгі та вузькі копита, котрі мають складки шкіри, які можуть  розсуватися.

кабарга

   Кабарги бувають чорно — бурими, жовто — бурими та білими. Ікла самців з гострими ріжучими краями досягають 5-7 см в довжину. Харчуються кабарги лишайниками і соковитими травами високо в горах.

   Дуже важливо щоб люди розуміли, що жоден одеколон або парфуми не варті життя тварини. Тим паче, що зараз фахівці навчилися витягати мускус з живого кабарга, практично його не травмуючи. До речі хочу сказати — кабарга занесена до Червоної книги Росії.

   Як не можна краще доповнить мою розповідь відео про кабаргу

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin